ربات نینجاپینر ؛ افزایش فالور پینترست NinjaPinner v7.9.1

34,000 تومان
25,000 تومان
26% تخفیف

با دانلود ninjapinner نینجاپینر تبلیغات در پینترست میتوانید در pintrest دیجیتال مارکتینگ کنید.

به گفته سازنده :

برای دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات در پینترست با دانلود ninjapinner  کاربران عادی Pinterest را از هر مکان در Pinterest دنبال کنید (نتایج جستجو ، دسته ها ، دنبال کنندگان صفحه ، بازپرس کنندگان / موارد مشابه پین ​​و غیره)

بررسی کاربران فعال و غیر فعال پینترست شما : کاربران را با تنظیمات مختلف از حالت عادی خارج کنید ، مانند کسانی که شما را دنبال نمی کنند یا فقط کاربران را بیش از X روز پیش دنبال می کنند.

علاقه مندی در پینترست : پین های مورد پسند و مجدد را پیدا کنید و به صورت خودکار آنها را در تابلوهای شخصی خود مجدداً چاپ کنید ، با این گزینه که توضیحات را تغییر دهید (spintax مجاز است!).

مانند هزاران پین ریز هدفمند و فیلتر شده بر روی دکمه کلیک کنید.

به طور خودکار نظرات را از لیست از پیش تعیین شده روی پین های هدفمند خود رها کنید. Spintax مجاز است!

همه پیروان خود را به صورت خودکار به هیئت مدیره گروه خود دعوت کنید یا در صورت لزوم از آنها دعوت کنید.

اجازه دهید NinjaPinner پین های برتر را برای شما فیلتر کند ، سپس آنها را به صورت خودکار در رایانه شخصی خود بارگیری کنید.

پوشه تصاویر خود را از رایانه خود به هر یک از صفحه های Pinterest ، با توضیحات دلخواه خود و URL منبع بارگذاری کنید.

کاربران را هدف قرار دهید و مانند پینهای اخیر آنها (می توانید چند مورد را مشخص کنید). بسیار موثرتر از آن است که فقط یک پین را دوست داشته باشید!
iconTarget فیلتر شده کاربران و پین

کاربران را بر اساس تعداد دنبال کننده ها ، دنبال کننده ها ، پین ها ، تابلوها یا موارد دلخواه فیلتر کنید. پین ها را بر اساس تعداد لایک و بازپرداخت فیلتر کنید.

با دانلود ninjapinner نینجاپینر تبلیغات در پینترست میتوانید در pintrest دیجیتال مارکتینگ کنید.

نظرات را به طور خودکار از لیست تصاویر هدفتان درج کنید.

دعوت خودکار

به طور خودکار همه پیروان خود را به بورد گروه خود دعوت می کنید و یا در صورت لزوم آنها را بی خبر نگه می دارد.
دانلود و آپلود خودکار

پین های محبوب و بالا را با فیلتر کردن دانلود میکند و تصاویر خود را بصورت خودکار بهمراه توضیحات سفارشی و لینک منبع در بورد آپلود میکند.
سوپرلایک

کاربران را هدف‌گیری کنید و تصاویر جدید آنها را لایک کنید (می‌توانید مشخص کنید چه تعداد). مؤثرترین روش برای به دست‌آوردن فالوئر های بیشتر. هر چه بیشتر باشد، شما مطمئن می‌شوید که در مقایسه با فقط کلیک یک عکس، مؤثرتر هدف‌گیری می‌کنید.


رصد کلیدواژه‌ها

جستجوی یک تگ را رصد کنید و به طور خودکار تصویرهای جدید را لایک کنید یا فوری کاربران را دنبال کنید. این کار شما را مطمئن می‌کند که فقط کاربران فعال را هدف‌گیری می‌کنید.


فیلتر برای هدف‌گیری کاربران و پین ها

کاربران را با تعداد دنبال‌کنندگان یا دنبال شدگان، پین ها، بوردها و لایک فیلتر کنید.


حفاظت حساب

از تنظیم تأخیر زمانی تصادفی و نیز «قطع» در فواصل برای ماندن در رادار و جلوگیری از اسپم‌شدن استفاده کنید.


پشتیبانی از پروکسی

ضروری نیست، ولی می‌توانید آی‌پی خود را پنهان سازید، اگر احساس می‌کنید نیاز دارید. پروکسی‌های شخصی نیز پشتیبانی می‌شوند.


ایمپورت/ اکسپورت گروهی آیدی‌ها

آیا فهرست سومی از کاربرانی که دوست دارید آنها را دنبال کنید دارید؟ مشکلی نیست! شما می‌توانید نام کاربر یا عکس آیدی‌ها را در یک فایل متنی وارد کنید تا در جایی دیگر پردازش کنید.


از یک تنظیم تأخیر زمان تصادفی و همچنین “وقفه” در فواصل استفاده کنید تا در زیر رادار بمانید و از پرچم گذاری برای هرزنامه پرهیز کنید.

اگرچه کاملاً لازم نیست ، اما در صورت احساس نیاز می توانید IP خود را مخفی کنید. پروکسی خصوصی نیز پشتیبانی می شود.

از غافل کردن دوستان شناخته شده خود ، یا دنبال کردن ، اظهار نظر و غیره افراد خاصی را که می خواهید از آنها جلوگیری کنید ، خودداری کنید.

لیستی از شخص ثالث کاربرانی که می خواهید دنبال کنید وجود دارد؟ مشکلی نیست! همچنین می توانید نام کاربری یا شناسه پین ​​را به یک فایل متنی برای پردازش در جای دیگر صادر کنید.

 
این نرم افزار برای جمع آوری دوست و فالوور و یا بازاریابی در پینترست است . این برنامه یا نرم افزار برای پینترست است که شما میتوانید با این نرم افزار آیدی یا شناسه های دوستان یا افراد را به دست آورید وکسانی که در پینترست هستند را به دوستان خود اضافه کنید .

یکی دیگر از مزیت های دیگر این نرم افزار این است که شما با زدن دکمه اضافه کردن یا جمع آوری دوستان به دوستان خودتان دراین شبکه گسترده بیافزایید.بعد از این که دوستان شما اضافه شدن شما میتوانید در یکی از بخش های خودکار این نرم افزار هر پستی را که قرار میدهید اعم از عکس، فیلم و… میتوانید آنرا به صورت یکجا وخودکار به همه دوستانتان ارسال کنید تا همه آنها پست های شما را ببینند.

 نرم افزار ninjapinner میتوان گفت که یک محصول مکمل برای نرم افزار پینترست است که برای بهبود وکامل کردن این آن محصول به کار رفته اند که واقعا همه نیاز های نرم افزار پینترست را فراهم کرده است.

مثلا وقتی شما میخواهید پیامی بفرستید ویا یک عکس بفرستید برای دوستان وکاربران برای اینکه برای همه ی آنها بفرستید باید زمان زیادی را صرف کنید که تا آنهارا بفرستید اما این نینجا پینر قابلیتی که دارد این است که شما به صورت خودکار برای هر چند نفری که مخواهید هر مطلبی را ارسال کنید .

 

Rated 0 out of 5 based on 0 voters
There are no comments posted here yet

نظر خود را اضافه کنید.

  1. Posting comment as a guest. Sign up or login to your account.
Rate this post:
پیوست ها (0 / 3)
Share Your Location